Menu
«
»
A+ A A-

Projekt Sport Challenge 2019 jest projektem skupiającym się na upowszechnianiu aktywności fizycznej wśród młodzieży oraz organizacji współzawodnictwa sportowego. W ramach projektu realizowane są działania mające na celu umożliwienie młodzieży aktywnego spędzenia czasu wolnego (wolnego również od różnego rodzaju używek) i integrację środowiska młodych sportowców amatorów. 

Projekt Sport Challenge 2019 to dla młodzieży niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w największym cyklu sportowych imprez w Skarżysku-Kamiennej i powiecie skarżyskim. Działania w ramach projektu są przygotowywane i prowadzone w nowoczesnej formie - tak, aby wyrobić u młodzieży przekonanie, że aktywność fizyczna i sportowa rywalizacja jest „trendy” i w znaczący sposób wpływa korzystnie na zdrowie. W procesie promocji projektu i naboru do projektu stosowane są nowoczesne narzędzia komunikacji –  organizacja dzięki wsparciu w promocji projektu ze strony lokalnych mediów,  dociera z ofertą do licznej grupy młodzieży.

Turnieje sportowe organizowane w ramach projektu Sport Challenge 2019 przygotowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenia kadry zarządzającej projektami sportowymi (wolontariusze) i doświadczenie wysoko wykwalifikowanej kadry sędziowskiej – gwarantując wysoki zarówno poziom organizacyjny jak i merytoryczny prowadzonych działań.